Hallinto ja asiakaspalvelu – Sinua varten!

Jokainen Dekolainen haluaa tehdä omalta osaltaan kaikkensa, jotta pystymme tarjoamaan Sinulle unelmiesi kodin ja loistopalvelun. Dekotalon asiakkaan voit olla varma, että sovittu rakentamisaikataulu ja budjetti pitää
– kaikki helposti ja vaivattomasti yhdellä sopimuksella!

Toimitusjohtaja

Jussi Majamaa
040 711 2148
jussi.majamaa@nulldekotalo.fi

Tuote- ja hankintapäällikkö, työpäällikkö, Pohjois-Suomi ja Keski-Suomi

Pasi Kurkela
040 703 2200
pasi.kurkela@nulldekotalo.fi

Myyntijohtaja

Jouni Koskelo
0400 762 600
jouni.koskelo@nulldekotalo.fi

Talous- ja hallintopäällikkö

Jussi Majamaa
040 711 2148
jussi.majamaa@nulldekotalo.fi

Työpäällikkö, Etelä-Suomi ja Pirkanmaa

Joni Kinnunen
040 150 4488
joni.kinnunen@nulldekotalo.fi

Työpäällikkö, Keski-Suomi ja Pohjois-Savo

Petri Virtanen
040 711 2144
petri.virtanen@nulldekotalo.fi

Asiakaspalveluinsinööri

Jukka Nissilä
020 773 9453
jukka.nissila@nulldekotalo.fi

Suunnittelija

Pirjo Jussila
040 711 2146
pirjo.jussila@nulldekotalo.fi

Tietojärjestelmävastaava

Juhana Koskelo
0400 170 008
juhana.koskelo@nulldekotalo.fi

Asiakaspalvelu

Miska Luovi
020 773 9450
miska.luovi@nulldekotalo.fi

Kehitysjohtaja

Kimmo Kurkela
050 379 6900
kimmo.kurkela@nulldekotalo.fi

Jätä viesti, niin otamme sinuun yhteyttä