Hallinto ja asiakaspalvelu – Sinua varten!

Jokainen Dekolainen haluaa tehdä omalta osaltaan kaikkensa, jotta pystymme tarjoamaan Sinulle unelmiesi kodin ja loistopalvelun. Dekotalon asiakkaana voit olla varma, että sovittu rakentamisaikataulu ja budjetti pitää
– kaikki helposti ja vaivattomasti yhdellä sopimuksella!

Toimitusjohtaja

Juha Mätäsaho
0400 530 131
juha.matasaho@nulldekotalo.fi

Myyntijohtaja

Mika Issakainen
0440 575357
mika.issakainen@nulldekotalo.fi

Tuote- ja hankintapäällikkö, työpäällikkö, Pohjois-Suomi

Pasi Kurkela
040 703 2200
pasi.kurkela@nulldekotalo.fi

Talous- ja hallintopäällikkö

Jussi Majamaa
040 711 2148
jussi.majamaa@nulldekotalo.fi

Työpäällikkö, Etelä-Suomi

Tomi Pakarinen
040 711 2142
tomi.pakarinen@nulldekotalo.fi

Työpäällikkö, Etelä-Suomi

Satu Kari
040 711 2139
satu.kari@nulldekotalo.fi

Työpäällikkö, Etelä-Suomi

Jussi Pylkäs
040 711 2137
jussi.pylkas@nulldekotalo.fi

Työpäällikkö, Keski-Suomi, Pirkanmaa ja Varsinais-Suomi

Jouni Setälä
040 711 2144
jouni.setala@nulldekotalo.fi

Vuosikorjauspäällikkö

Eemeli Kuusela
040 711 2143
eemeli.kuusela@nulldekotalo.fi

Jari Nurkkala

Suunnittelupäällikkö

Jari Nurkkala
0400 580 162
jari.nurkkala@nulldekotalo.fi

Asiakaspalveluinsinööri

Maiju Heinikoski
040 711 2141
maiju.heinikoski@nulldekotalo.fi

Asiakaspalveluinsinööri

Juha Turtinen
040 517 0092
juha.turtinen@nulldekotalo.fi

Asiakaspalveluinsinööri

Jukka Nissilä
020 773 9453
jukka.nissila@nulldekotalo.fi

Markkinointikoordinaattori

Mervi Ketolainen
040 711 2149
mervi.ketolainen@nulldekotalo.fi

Suunnitteluinsinööri

Pirjo Jussila
040 711 2146
pirjo.jussila@nulldekotalo.fi

Tietojärjestelmävastaava

Juhana Koskelo
0400 170 008
juhana.koskelo@nulldekotalo.fi

Asiakaspalvelu

Miska Luovi
020 773 9450
miska.luovi@nulldekotalo.fi

Jätä viesti, niin otamme sinuun yhteyttä